Kaj & Charley's Bruiloft Bingo

Kaj & Charley's Bruiloft Bingo Card
Preview

This bingo card has a free space and 75 words: Er zit een beest in je drankje, De maan staat aan de hemel, Iemand staat op de jurk van de bruid, Iemand moet zijn telefoon opladen, Er wordt een microfoon getest, Er worden bellen geblazen, Je vraagt iemand ten dans, Iemand neemt een tweede stuk taart, Je maakt een foto met een wegwerpcamera, Er wordt make-up bijgewerkt, Er knalt een kurk van de fles, Oh nee, regen!, Iemand heeft de slappe lach, Iemand laat een traan, Je vindt het broertje van de bruid, Iemand juicht het uit van vreugde, Er wordt gesjanst, Er wordt een gênant stukje opgevoerd, Iemand zoekt de koffie-kar, Iemand wikkelt zichzelf in een dekentje, Je haalt een drankje voor een ander, Iemand loopt op blote voeten, Je vindt mensen met dezelfde naam, Het is lekker zonnig, Je maakt een pagina voor het gastenboek, Iemand moet meer bier hebben, Er wordt een kaartspel gespeeld, Iemand houdt een speech, Iemand begint over het aanzoek van het bruidspaar, Je vindt de moeder van de bruid, Een onbekend persoon stelt zich voor, "Het wordt zowaar een beetje fris.", Je vindt het nichtje van de bruidegom, Iemand valt in slaap, Er vindt een schoenwissel plaats, Iemand zoekt iets op op de trouwwebsite, Iemand gaat naar huis met een dromenvanger, Iemand is zijn zonnebril kwijt/vergeten, Iemand is zijn wasknijper kwijt, Iemand doet 'de robot' op de dansvloer, Iemand schept voor de derde keer op (Wat betreft eten, niet ego), Iemand doet een radslag, Je vindt de ontwerper van de trouwkaart, Er wordt een 'That's what she said'-grap gemaakt, Je speelt een spelletje, De bruidegom is zoek, Je vindt de moeder van de bruidegom, Iemand heeft een valse bingo, Iemand maakt een selfie, Iemand neemt twee verschillende stukken taart, Er wordt geproost, Iemand heeft bloemen in het haar, Iemand tikt op zijn glas voor een speech, Er wordt muziek gemaakt, Iemand heeft een aanval van 'Happy Tears', Je spot een vlinder, Iemand knoeit tijdens het eten, Er wordt een foto van je gemaakt, Je vindt de kippen en konijnen, Het vuur is bijna gedoofd, Iemands hakken zakken in de grond, Iemand laat een drankje vallen, Er wordt gezongen, Er gaat confetti te vroeg de lucht in, Iemand laat een boer, De bruid is zoek, Er wordt uit het niets een burger aangeboden, Iemand begint over toekomstige kinderen van het bruidspaar, Een foute meezinger bij het kampvuur, Je haalt een lekker bakkie bij LekkerBakkie, Er is vuur!, Er komen gênante foto's voorbij, Je staat op een groepsfoto, Er wordt gedanst and Iemand moet de tent nog opzetten.

More like this:

Kaj & Charley's Bruiloft Bingo | Kaj & Charley's Bruiloft Bingo | Kaj & Charley's Bruiloft Bingo | Kaj & Charley's Bruiloft Bingo | Kaj & Charley's Bruiloft Bingo

Play Online

Share this URL with your players:

For more control of your online game, create a clone of this card first.

Learn how to conduct a bingo game.

Call List

Probabilities

With players vying for a you'll have to call about __ items before someone wins. There's a __% chance that a lucky player would win after calling __ items.

Tip: If you want your game to last longer (on average), add more unique words/images to it.