No nie powiedziałabym Czy spotkał was kiedyś body shaming? Nie słuchajcie osób, którzy uważają inaczej Każdy z nas ma uczucia i słowa bolą Mój instagram i mam prawo oznaczać kogo chce Pamiętajcie! Dieta to nie kara Nic o mnie nie wiesz więc no ;) Jestem pozytywną osóbką Akceptuje siebie, to była długa droga To nie znaczy że takie osoby są gorsze Jedyny argument to taki, że mieszkam z rodzicami No nie wydaje mi się Łatwo się mówi osobom chorym żeby poszli do pracy Ja uważam że świetnie tańczę i ciągle się uczę Co takie osoby mają w głowie Jest mi przykro że są takie osoby To już nie można pizzy zjeść? Ćwiczę nad tym. To nie oznacza że o siebie nie dbam Obserwuje to wszystko i jestem załamana Ile ludzi tyle opinii. Mi się podoba To krzywdzące i przykre Gratuluje takiego myślenia Ale powiedz mi gdzie ja się niby atencjuje No nie powiedziałabym Czy spotkał was kiedyś body shaming? Nie słuchajcie osób, którzy uważają inaczej Każdy z nas ma uczucia i słowa bolą Mój instagram i mam prawo oznaczać kogo chce Pamiętajcie! Dieta to nie kara Nic o mnie nie wiesz więc no ;) Jestem pozytywną osóbką Akceptuje siebie, to była długa droga To nie znaczy że takie osoby są gorsze Jedyny argument to taki, że mieszkam z rodzicami No nie wydaje mi się Łatwo się mówi osobom chorym żeby poszli do pracy Ja uważam że świetnie tańczę i ciągle się uczę Co takie osoby mają w głowie Jest mi przykro że są takie osoby To już nie można pizzy zjeść? Ćwiczę nad tym. To nie oznacza że o siebie nie dbam Obserwuje to wszystko i jestem załamana Ile ludzi tyle opinii. Mi się podoba To krzywdzące i przykre Gratuluje takiego myślenia Ale powiedz mi gdzie ja się niby atencjuje
(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
No nie powiedziałabym
Czy spotkał was kiedyś
body shaming?
Nie słuchajcie osób,
którzy uważają
inaczej
Każdy z nas ma uczucia
i słowa bolą
Mój instagram
i mam prawo oznaczać
kogo chce
Pamiętajcie!
Dieta to nie kara
Nic o mnie nie wiesz więc no ;)
Jestem pozytywną osóbką
Akceptuje siebie,
to była długa
droga
To nie znaczy że takie osoby są gorsze
Jedyny
argument to
taki, że mieszkam
z rodzicami
No nie wydaje mi się
Łatwo się mówi osobom chorym żeby poszli
do pracy
Ja uważam
że świetnie tańczę
i ciągle się
uczę
Co takie osoby mają w głowie
Jest mi przykro że są takie osoby
To już nie można pizzy zjeść?
Ćwiczę nad tym.
To nie oznacza że o siebie nie dbam
Obserwuje to wszystko i jestem
załamana
Ile ludzi tyle opinii. Mi się
podoba
To krzywdzące
i przykre
Gratuluje takiego
myślenia
Ale powiedz
mi gdzie
ja się niby atencjuje