„— nie lubięnowego brzmieniabts”„—obrzydliwxjesteśbts anti i nie maszgustu”nikt: *nic*ktoś zawsze:„oppa niejest tylkowasz 🙄🙄”„wszystkow kpopiebrzmi teraztak samo”„brzmi jakodpadek dlanct/aespa😬”uważanie zeintl fandomnie liczy się dopopularnościzespolu„comeback xuratowałbykpop😌😌”„mam dośćtego hejtu nabts który siętutaj wylewa”„wasi faveszawsze będągorsi od bts🙄”*post naniepopularne opinie*„uważam zeidole to teżludzie i zasługująna prawa tak jak my”„po prostuzazdrościciebts sukcesu”opowiadanieo kpopie jakbyktoś zmuszałich dosłuchania go*niepopularneopinie*„lmao idolxx xnie matalentu”majatarantinkaXDDDDDnapierdalanie nainne fandomy(bonus jeżelisamemu się donich nie nalezy)*generalniedziwnaobsesjazsm/nct/aespa*„4th gento takanuda 🙄”ocenianieważnościgali na podstawieilości nagródprzyznanych bts„kpopskończyłsie w2016/17”kpopboomersnienawidzą zewszystko jestpod ameryczke,chyba ze to bts„kpopstał sięnudny”3rd gen stanyz dziwnaobsesja napunkcie 4thgen„nct jestasłuchalne”19237721kłótnia natemat tego zex to 4th genkings/queens„— nie lubięnowego brzmieniabts”„—obrzydliwxjesteśbts anti i nie maszgustu”nikt: *nic*ktoś zawsze:„oppa niejest tylkowasz 🙄🙄”„wszystkow kpopiebrzmi teraztak samo”„brzmi jakodpadek dlanct/aespa😬”uważanie zeintl fandomnie liczy się dopopularnościzespolu„comeback xuratowałbykpop😌😌”„mam dośćtego hejtu nabts który siętutaj wylewa”„wasi faveszawsze będągorsi od bts🙄”*post naniepopularne opinie*„uważam zeidole to teżludzie i zasługująna prawa tak jak my”„po prostuzazdrościciebts sukcesu”opowiadanieo kpopie jakbyktoś zmuszałich dosłuchania go*niepopularneopinie*„lmao idolxx xnie matalentu”majatarantinkaXDDDDDnapierdalanie nainne fandomy(bonus jeżelisamemu się donich nie nalezy)*generalniedziwnaobsesjazsm/nct/aespa*„4th gento takanuda 🙄”ocenianieważnościgali na podstawieilości nagródprzyznanych bts„kpopskończyłsie w2016/17”kpopboomersnienawidzą zewszystko jestpod ameryczke,chyba ze to bts„kpopstał sięnudny”3rd gen stanyz dziwnaobsesja napunkcie 4thgen„nct jestasłuchalne”19237721kłótnia natemat tego zex to 4th genkings/queens

KPOPOWY SPAM XD (armata edition) - Call List

(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  1. „— nie lubię nowego brzmienia bts” „—obrzydliwx jesteś bts anti i nie masz gustu”
  2. nikt: *nic* ktoś zawsze: „oppa nie jest tylko wasz 🙄🙄”
  3. „wszystko w kpopie brzmi teraz tak samo”
  4. „brzmi jak odpadek dla nct/aespa 😬”
  5. uważanie ze intl fandom nie liczy się do popularności zespolu
  6. „comeback x uratowałby kpop😌😌”
  7. „mam dość tego hejtu na bts który się tutaj wylewa”
  8. „wasi faves zawsze będą gorsi od bts 🙄”
  9. *post na niepopularne opinie* „uważam ze idole to też ludzie i zasługują na prawa tak jak my”
  10. „po prostu zazdrościcie bts sukcesu”
  11. opowiadanie o kpopie jakby ktoś zmuszał ich do słuchania go
  12. *niepopularne opinie* „lmao idolxx x nie ma talentu”
  13. maja tarantinka XDDDDD
  14. napierdalanie na inne fandomy (bonus jeżeli samemu się do nich nie nalezy)
  15. *generalnie dziwna obsesja z sm/nct/aespa*
  16. „4th gen to taka nuda 🙄”
  17. ocenianie ważności gali na podstawie ilości nagród przyznanych bts
  18. „kpop skończył sie w 2016/17”
  19. kpop boomers
  20. nienawidzą ze wszystko jest pod ameryczke, chyba ze to bts
  21. „kpop stał się nudny”
  22. 3rd gen stany z dziwna obsesja na punkcie 4th gen
  23. „nct jest asłuchalne”
  24. 19237721 kłótnia na temat tego ze x to 4th gen kings/queens