(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
„— nie lubię nowego brzmienia bts”
„—obrzydliwx jesteś
bts anti i nie masz gustu”
nikt: *nic*
ktoś zawsze: „oppa nie
jest tylko
wasz 🙄🙄”
„wszystko
w kpopie brzmi teraz tak samo”
„brzmi jak odpadek dla nct/aespa 😬”
uważanie ze intl fandom
nie liczy się do popularności zespolu
„comeback x uratowałby kpop😌😌”
„mam dość tego hejtu na bts który się tutaj wylewa”
„wasi faves
zawsze będą
gorsi od bts 🙄”
*post na niepopularne opinie*
„uważam ze
idole to też
ludzie i zasługują
na prawa tak jak my”
„po prostu zazdrościcie bts sukcesu”
opowiadanie o kpopie jakby ktoś zmuszał ich do słuchania go
*niepopularne opinie*
„lmao idolxx x nie ma talentu”
maja tarantinka XDDDDD
napierdalanie na inne fandomy (bonus jeżeli samemu się do nich nie nalezy)
*generalnie
dziwna obsesja
z sm/nct/aespa*
„4th gen to taka nuda 🙄”
ocenianie ważności
gali na podstawie ilości nagród przyznanych bts
„kpop
skończył sie w 2016/17”
kpop boomers
nienawidzą ze wszystko jest pod ameryczke, chyba ze to bts
„kpop stał się nudny”
3rd gen stany z dziwna obsesja na punkcie 4th gen
„nct jest asłuchalne”
19237721 kłótnia na temat tego ze x to 4th gen kings/queens