(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
Natychmiastowy Offboarding
Bułka przypierdala się o bzdury
Do dropa na WFC dodajemy obiad.
SSC się opierdala aż miło
“Hej Ananaski”
Facility robi problemy z dupy
GSOC pisze z jakąś randomową manifestacją na mieście
“Ale dzisiaj spokojnie”
Schabowy z Janexa
Wczorajsze jedzenie na obiedzie
Bramson opowiada suchy żart
Badging chat jest upośledzony
Kornaga się spóźni
“Ach ten Pimpel”
Super Task z dupy
Active dzwoni z 2137 nie odbitymi punktami
Szelest gra w pokemony
“Badge mi nie działa”
Wpisanie prywatnej wiadomości na publicznym chacie
Implicit Bias niedługo
Wyjebało istar
Maciej mówi “Przyjąłem”
SSC kręci badgami
go/eat
Kupie L4 na najblizszy tydzien
Piesek na KONJ
“O, Bułka dziś”
Dostanie zjeby od SS
Darek przychodziło 5:00 dopracy
Wyjebało Exit Guarda
Kanapka “sushi januszi”
Żanna pisze pasywno-agresywną wiadomość
Hubert robi pompki
Dawn Raid to pinganie sundara
Katarzyna robi checka
SO robią wszystko oprócz swojej pracy
Leśniak mówi "Na spokojnie”
Borowski podrywa dziewczyny z recepcji
Katarzyna robi checka
Znowu nie ma badga dla Ever Cleaning
Bartek mówi jak iwona
Podwójne espresso z potrójnym espresso
Burdel w Badge Audit na WFC
Ania mówi “LOL”
Komentarz “proszę o wypełnienie/uzupełnienie”
Ktoś przypadkiem napisał na czacie z GSOC lub SSC
Sołoduszkiewicz przychodzi na obiad /zgubił dokumenty
Krawczyk Dzwoni
“Trzeba sobie jakoś radzić”
SO poszedł w spanko
Odznaka suchego Bramsona za 4 suchary
DeTournelle zwala swoją robotę na innych
Darek dzwoni o 23 pomimo braku zmiany
Test AG czyli przyjebanie nim o cokolwiek
Michał idzie do toalety i jedzie na 23 piętro
Wiciński się zmęczył i ktoś inny musi iść na patrol