Jesteśmężczyzną,więc się nieodzywajA gdyby wujek zgwałcił10 latkę, nosicielkęrzadkiej chorobygenetycznej, któradodatkowo ma guza najajniku, który w każdymmomencie możepęknąć, to też byś niepozwolił na aborcję?W Polsce niemożna rodzićdzieci, bo niema legalnejaborcjiMamnadzieję, żektoś zgwałciciebie/twojącórkęAborcja to teżmetodaantykoncepcjiKobietyumierają wszpitalach, bonie ma legalnejaborcjiA ja mam traumę zdzieciństwa, booglądałam taki serial olekarzach i tam kobietaw trakcie porodustrasznie krzyczała i jasię teraz boję urodzićdzieckoNiechceszaborcji tojej nie róbLepiej usunąćciążę niżurodzićdziecko,którego się niekochaJeśli jesteśkobietą i niepopieraszaborcji, to maszchyba syndromsztokholmski*nazywaniedziecka włonie matkipasożytem*Jak niepopieraszaborcji, to niepowinieneśbyć rodzicemJakbymężczyźnizachodzili wciążę, to aborcjabyłabyrefundowanaKościół/prawakimartwią się tylko odzieci przedurodzeniem, a potemnie pozwalają im byćw związkachhomoseksualnychZwierzę toczłonekrodziny, apłód to płód*Numerdo aborcjibezgranic*Płód tonieczłowiekJa jestem zawyborem, aletylko sadystkaby nie usunęładziecka z wadąletalnąMojeciało,mojasprawaWe wszystkichcywilizowanychkrajach jestaborcja a w Polscekatotaliban niepozwalaHaha,jedzeniepłodów, aleśmieszneWyrażajączgodę na seks,nie wyraziłamzgody nadzieckoCiąża tokara zaseksA to? To też jestwg ciebieczłowiek?*pokazujezdjęcie płodupsa*A jak jeszjajka, to teżmyślisz, żeto kurczak?Jesteśmężczyzną,więc się nieodzywajA gdyby wujek zgwałcił10 latkę, nosicielkęrzadkiej chorobygenetycznej, któradodatkowo ma guza najajniku, który w każdymmomencie możepęknąć, to też byś niepozwolił na aborcję?W Polsce niemożna rodzićdzieci, bo niema legalnejaborcjiMamnadzieję, żektoś zgwałciciebie/twojącórkęAborcja to teżmetodaantykoncepcjiKobietyumierają wszpitalach, bonie ma legalnejaborcjiA ja mam traumę zdzieciństwa, booglądałam taki serial olekarzach i tam kobietaw trakcie porodustrasznie krzyczała i jasię teraz boję urodzićdzieckoNiechceszaborcji tojej nie róbLepiej usunąćciążę niżurodzićdziecko,którego się niekochaJeśli jesteśkobietą i niepopieraszaborcji, to maszchyba syndromsztokholmski*nazywaniedziecka włonie matkipasożytem*Jak niepopieraszaborcji, to niepowinieneśbyć rodzicemJakbymężczyźnizachodzili wciążę, to aborcjabyłabyrefundowanaKościół/prawakimartwią się tylko odzieci przedurodzeniem, a potemnie pozwalają im byćw związkachhomoseksualnychZwierzę toczłonekrodziny, apłód to płód*Numerdo aborcjibezgranic*Płód tonieczłowiekJa jestem zawyborem, aletylko sadystkaby nie usunęładziecka z wadąletalnąMojeciało,mojasprawaWe wszystkichcywilizowanychkrajach jestaborcja a w Polscekatotaliban niepozwalaHaha,jedzeniepłodów, aleśmieszneWyrażajączgodę na seks,nie wyraziłamzgody nadzieckoCiąża tokara zaseksA to? To też jestwg ciebieczłowiek?*pokazujezdjęcie płodupsa*A jak jeszjajka, to teżmyślisz, żeto kurczak?

Argumenty pro-aborcjonistów starterpack - Call List

(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
  1. Jesteś mężczyzną, więc się nie odzywaj
  2. A gdyby wujek zgwałcił 10 latkę, nosicielkę rzadkiej choroby genetycznej, która dodatkowo ma guza na jajniku, który w każdym momencie może pęknąć, to też byś nie pozwolił na aborcję?
  3. W Polsce nie można rodzić dzieci, bo nie ma legalnej aborcji
  4. Mam nadzieję, że ktoś zgwałci ciebie/twoją córkę
  5. Aborcja to też metoda antykoncepcji
  6. Kobiety umierają w szpitalach, bo nie ma legalnej aborcji
  7. A ja mam traumę z dzieciństwa, bo oglądałam taki serial o lekarzach i tam kobieta w trakcie porodu strasznie krzyczała i ja się teraz boję urodzić dziecko
  8. Nie chcesz aborcji to jej nie rób
  9. Lepiej usunąć ciążę niż urodzić dziecko, którego się nie kocha
  10. Jeśli jesteś kobietą i nie popierasz aborcji, to masz chyba syndrom sztokholmski
  11. *nazywanie dziecka w łonie matki pasożytem*
  12. Jak nie popierasz aborcji, to nie powinieneś być rodzicem
  13. Jakby mężczyźni zachodzili w ciążę, to aborcja byłaby refundowana
  14. Kościół/prawaki martwią się tylko o dzieci przed urodzeniem, a potem nie pozwalają im być w związkach homoseksualnych
  15. Zwierzę to członek rodziny, a płód to płód
  16. *Numer do aborcji bez granic*
  17. Płód to nie człowiek
  18. Ja jestem za wyborem, ale tylko sadystka by nie usunęła dziecka z wadą letalną
  19. Moje ciało, moja sprawa
  20. We wszystkich cywilizowanych krajach jest aborcja a w Polsce katotaliban nie pozwala
  21. Haha, jedzenie płodów, ale śmieszne
  22. Wyrażając zgodę na seks, nie wyraziłam zgody na dziecko
  23. Ciąża to kara za seks
  24. A to? To też jest wg ciebie człowiek? *pokazuje zdjęcie płodu psa*
  25. A jak jesz jajka, to też myślisz, że to kurczak?