jadłem kremówkę udzieliłem dobrej rady anonowi tate ze mnie dumnął zrobiłem więcej niż 1 oc byłem na bagietach mame ze mnie dumła dostałem bana od moderatora wystalkowłem kogoś byłem na plaży zrobiłem oc miałem złamane serce byłem na potańcówce napaliłem w hadesie dostałem pracę oddałem głos na wyborach wysłałem donejt mistrzowi zrobiłem freda over 100 odpowiedzi wkurwiłem wszechstronnego ułomka brałem udział w rajdzie grałem w mapkowej byłem na roksie zrobiłem tatuaż/kolczyk byłem w wadowicach przeczytałem książkę zrobiłem samotną wycieczkę zdobyłem szczyt dostałem 3 lub więcej odpowiedzi typu "sog" obejrzałem 10 filmów wygrałem w bonk.io straciłem pracę zrobiłem freda over 500 odpowiedzi byłem w kinie dostałem podwyżkę/premię/awans kupiłem nowe buty byłem za granicą ktoś zapostował moje oc wysłałem zlewy nightdrive płakałem samotnie straciłem kogoś ważnego naprawiłem coś samemu upiłem się grałem w gierki do 5 rano byłem na koncercie zwiedziłem auschwitz zdałem jakiś egzamin nie pamiętam co robiłem we wrześniu brałem udział w jakimś meczu jadłem kremówkę udzieliłem dobrej rady anonowi tate ze mnie dumnął zrobiłem więcej niż 1 oc byłem na bagietach mame ze mnie dumła dostałem bana od moderatora wystalkowłem kogoś byłem na plaży zrobiłem oc miałem złamane serce byłem na potańcówce napaliłem w hadesie dostałem pracę oddałem głos na wyborach wysłałem donejt mistrzowi zrobiłem freda over 100 odpowiedzi wkurwiłem wszechstronnego ułomka brałem udział w rajdzie grałem w mapkowej byłem na roksie zrobiłem tatuaż/kolczyk byłem w wadowicach przeczytałem książkę zrobiłem samotną wycieczkę zdobyłem szczyt dostałem 3 lub więcej odpowiedzi typu "sog" obejrzałem 10 filmów wygrałem w bonk.io straciłem pracę zrobiłem freda over 500 odpowiedzi byłem w kinie dostałem podwyżkę/premię/awans kupiłem nowe buty byłem za granicą ktoś zapostował moje oc wysłałem zlewy nightdrive płakałem samotnie straciłem kogoś ważnego naprawiłem coś samemu upiłem się grałem w gierki do 5 rano byłem na koncercie zwiedziłem auschwitz zdałem jakiś egzamin nie pamiętam co robiłem we wrześniu brałem udział w jakimś meczu
(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
jadłem kremówkę
udzieliłem dobrej rady anonowi
tate ze mnie dumnął
zrobiłem więcej niż 1 oc
byłem na bagietach
mame ze mnie dumła
dostałem bana od moderatora
wystalkowłem kogoś
byłem na plaży
zrobiłem oc
miałem złamane serce
byłem na potańcówce
napaliłem w hadesie
dostałem pracę
oddałem głos na wyborach
wysłałem donejt mistrzowi
zrobiłem freda over 100 odpowiedzi
wkurwiłem wszechstronnego ułomka
brałem udział w rajdzie
grałem w mapkowej
byłem na roksie
zrobiłem tatuaż/kolczyk
byłem w wadowicach
przeczytałem książkę
zrobiłem samotną wycieczkę
zdobyłem szczyt
dostałem 3 lub więcej odpowiedzi typu "sog"
obejrzałem 10 filmów
wygrałem w bonk.io
straciłem pracę
zrobiłem freda over 500 odpowiedzi
byłem w kinie
dostałem podwyżkę/premię/awans
kupiłem nowe buty
byłem za granicą
ktoś zapostował moje oc
wysłałem zlewy
nightdrive
płakałem samotnie
straciłem kogoś ważnego
naprawiłem coś samemu
upiłem się
grałem w gierki do 5 rano
byłem na koncercie
zwiedziłem auschwitz
zdałem jakiś egzamin
nie pamiętam co robiłem we wrześniu
brałem udział w jakimś meczu