(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
Nikos wkurwia się na design postaci (niezależnie na kogo gra)
nasz mid 0/0, enemy mid 15/0
Emil dostaje adc więc Seba sabotuje mu linię (dla balansu)
nasz midlane (talon) jest outroamowany przez enemy mida (veigar)
Nie da się grać w to gówno
Emil przeprowadza zbrodnie wojenne Gragasem (humanitarne ogłuszenie karpia)
Cała drużyna próbuje uśpić pijanego starego (ktoś nafeedował nasusa)
baron flip
Jasza ma w dupie teamfighty i splituje topa (gra ap carry)
Nikos wkurwia się że cały enemy team go focusuje (gra 1/6 Yasuo)
he he bomba
Enemy team śmieje się z 2 mln masterii na atroxie Gustawa twierdzząc że jest chujowy (ma 1/10/10)
Jasza dostaje topa i płacze jak bardzo zjebana jest meta
Gustaw rodzi, top truchleje (Bel'Veth moment)
enemy invaduje nas na starcie, połowa drużyny ma to w dupie
Apel szkolny drużyny przeciwnej na bocie (nasz team ma to w dupie)
Seba spuszcza się do wyglądu Janny/Soraki
dostajemy stompa do 20 minuty i rozpoczynamy obronę częstochowy
Jaca i Gustaw kłócą się o bolid na atroxie
Jebać UPC
Weronika pickuje Teemo (Jasza dostaje szału)
Zjebałem weapon order
Seba stawia randomowego warda i ginie
Jasza poucza ludzi jak chasować atroxem
Tefer mówi że jest najlepszą akali na kanale (nie trafił W i spalił Rke na lulu z 8%hp)
Botlane jest w szoku że w 3 minucie gankuje ich nunu (call padł jeszcze przed meczem)
1/12 powerspike
Seba szykuje idealną zagrywkę (flash w ścianę, point and click stun w miniona i frag dla enemy dravena na 500 stacków pasywy)
Smok za 30s, jungler splituje topa (zaraz zginie)
kys
mija 15 minuta Seba na supporcie znika z likii (adc płacze że ginie)
Nikos płacze bo nerfią Aphe (miał 44% wr)
Nie można skończyć na porażce (10 lose streak)
Toplane nie schodzi na Grubsy (przegrałoby linię)
Free!
Nikos napierdala pięścią w stół (jg diff, polak sup w enemy)
Testowanie bolidu (totalnie działa w korei)
Seba znajduje nowe ulubione słowo (będzie je powtarzał cały dzień)
Nikos gra na supporcie (dostał adc i ma 0/6/25)
Seba wpada w szał widząc lulu na supporcie w enemy
Queba czaruje na Yasuo
Seba wkurwia się że nikt nie podnosi latarni (adc wolał odflashować)
Emil/Damian trzymają nam grę
Jasza płacze że na autofillu nie dostaje topa
Counterpick topa (zrobienie 0/12 w 15 minut)
Damian wyzywa enemy toplanera od debili (dotnkął creepa i zjebał freeza)
Emil wkurwia się że dostaje 8go ganka w 5 minucie (nasz jg robił grompa i obserwuje z bezpiecznej odległości)
invade zakończony totalnym wpierdolem (warto)
Autofill tak chciał (Gustaw zabrał jg, Jaca wypłakał topa, Nikos wykopany na ADC)
Kradną nam objective (enemy jg nawet nie było blisko)