Nikos wkurwiasię na designpostaci(niezależniena kogo gra)nasz mid0/0,enemymid 15/0Emil dostajeadc więcSeba sabotujemu linię (dlabalansu)nasz midlane(talon) jestoutroamowanyprzez enemymida (veigar)Nie da sięgrać w togównoEmilprzeprowadzazbrodnie wojenneGragasem(humanitarneogłuszenie karpia)Cała drużynapróbuje uśpićpijanegostarego (ktośnafeedowałnasusa)baronflipJasza ma wdupieteamfighty isplituje topa(gra ap carry)Nikos wkurwiasię że całyenemy team gofocusuje (gra1/6 Yasuo)he hebombaEnemy teamśmieje się z 2 mlnmasterii na atroxieGustawatwierdzząc że jestchujowy (ma1/10/10)Jasza dostajetopa i płaczejak bardzozjebana jestmetaGustawrodzi, toptruchleje(Bel'Vethmoment)enemy invadujenas na starcie,połowa drużynyma to w dupieApel szkolnydrużynyprzeciwnej nabocie (naszteam ma to wdupie)Sebaspuszcza siędo wygląduJanny/Sorakidostajemystompa do 20minuty irozpoczynamyobronęczęstochowyJaca iGustawkłócą się obolid naatroxieJebaćUPCWeronikapickuje Teemo(Jaszadostaje szału)ZjebałemweaponorderSeba stawiarandomowegowarda i ginieJaszapoucza ludzijakchasowaćatroxemTefer mówi żejest najlepsząakali na kanale(nie trafił W ispalił Rke nalulu z 8%hp)Botlane jest wszoku że w 3minucie gankujeich nunu (callpadł jeszczeprzed meczem)1/12powerspikeSeba szykuje idealnązagrywkę (flash wścianę, point andclick stun w miniona ifrag dla enemydravena na 500stacków pasywy)Smok za30s, junglersplituje topa(zarazzginie)kysmija 15 minutaSeba nasupporcie znikaz likii (adcpłacze że ginie)Nikos płaczebo nerfiąAphe (miał44% wr)Nie możnaskończyć naporażce (10lose streak)Toplane nieschodzi naGrubsy(przegrałobylinię)Free!Nikosnapierdalapięścią w stół(jg diff, polaksup w enemy)Testowaniebolidu(totalniedziała wkorei)Seba znajdujenowe ulubionesłowo (będzieje powtarzałcały dzień)Nikos gra nasupporcie(dostał adc ima 0/6/25)Seba wpadaw szałwidząc luluna supporciew enemyQuebaczarujena YasuoSeba wkurwiasię że nikt niepodnosi latarni(adc wolałodflashować)Emil/Damiantrzymająnam gręJaszapłacze że naautofillu niedostaje topaCounterpicktopa(zrobienie0/12 w 15minut)Damianwyzywa enemytoplanera oddebili (dotnkąłcreepa i zjebałfreeza)Emil wkurwia się żedostaje 8go gankaw 5 minucie (naszjg robił grompa iobserwuje zbezpiecznejodległości)invadezakończonytotalnymwpierdolem(warto)Autofill tak chciał(Gustaw zabrałjg, Jacawypłakał topa,Nikos wykopanyna ADC)Kradną namobjective(enemy jgnawet niebyło blisko)Honoryk(Xerathsupport)pomaga wfarmienu :)Nikos wkurwiasię na designpostaci(niezależniena kogo gra)nasz mid0/0,enemymid 15/0Emil dostajeadc więcSeba sabotujemu linię (dlabalansu)nasz midlane(talon) jestoutroamowanyprzez enemymida (veigar)Nie da sięgrać w togównoEmilprzeprowadzazbrodnie wojenneGragasem(humanitarneogłuszenie karpia)Cała drużynapróbuje uśpićpijanegostarego (ktośnafeedowałnasusa)baronflipJasza ma wdupieteamfighty isplituje topa(gra ap carry)Nikos wkurwiasię że całyenemy team gofocusuje (gra1/6 Yasuo)he hebombaEnemy teamśmieje się z 2 mlnmasterii na atroxieGustawatwierdzząc że jestchujowy (ma1/10/10)Jasza dostajetopa i płaczejak bardzozjebana jestmetaGustawrodzi, toptruchleje(Bel'Vethmoment)enemy invadujenas na starcie,połowa drużynyma to w dupieApel szkolnydrużynyprzeciwnej nabocie (naszteam ma to wdupie)Sebaspuszcza siędo wygląduJanny/Sorakidostajemystompa do 20minuty irozpoczynamyobronęczęstochowyJaca iGustawkłócą się obolid naatroxieJebaćUPCWeronikapickuje Teemo(Jaszadostaje szału)ZjebałemweaponorderSeba stawiarandomowegowarda i ginieJaszapoucza ludzijakchasowaćatroxemTefer mówi żejest najlepsząakali na kanale(nie trafił W ispalił Rke nalulu z 8%hp)Botlane jest wszoku że w 3minucie gankujeich nunu (callpadł jeszczeprzed meczem)1/12powerspikeSeba szykuje idealnązagrywkę (flash wścianę, point andclick stun w miniona ifrag dla enemydravena na 500stacków pasywy)Smok za30s, junglersplituje topa(zarazzginie)kysmija 15 minutaSeba nasupporcie znikaz likii (adcpłacze że ginie)Nikos płaczebo nerfiąAphe (miał44% wr)Nie możnaskończyć naporażce (10lose streak)Toplane nieschodzi naGrubsy(przegrałobylinię)Free!Nikosnapierdalapięścią w stół(jg diff, polaksup w enemy)Testowaniebolidu(totalniedziała wkorei)Seba znajdujenowe ulubionesłowo (będzieje powtarzałcały dzień)Nikos gra nasupporcie(dostał adc ima 0/6/25)Seba wpadaw szałwidząc luluna supporciew enemyQuebaczarujena YasuoSeba wkurwiasię że nikt niepodnosi latarni(adc wolałodflashować)Emil/Damiantrzymająnam gręJaszapłacze że naautofillu niedostaje topaCounterpicktopa(zrobienie0/12 w 15minut)Damianwyzywa enemytoplanera oddebili (dotnkąłcreepa i zjebałfreeza)Emil wkurwia się żedostaje 8go gankaw 5 minucie (naszjg robił grompa iobserwuje zbezpiecznejodległości)invadezakończonytotalnymwpierdolem(warto)Autofill tak chciał(Gustaw zabrałjg, Jacawypłakał topa,Nikos wykopanyna ADC)Kradną namobjective(enemy jgnawet niebyło blisko)Honoryk(Xerathsupport)pomaga wfarmienu :)

Ligowe Bingo - Call List

(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
  1. Nikos wkurwia się na design postaci (niezależnie na kogo gra)
  2. nasz mid 0/0, enemy mid 15/0
  3. Emil dostaje adc więc Seba sabotuje mu linię (dla balansu)
  4. nasz midlane (talon) jest outroamowany przez enemy mida (veigar)
  5. Nie da się grać w to gówno
  6. Emil przeprowadza zbrodnie wojenne Gragasem (humanitarne ogłuszenie karpia)
  7. Cała drużyna próbuje uśpić pijanego starego (ktoś nafeedował nasusa)
  8. baron flip
  9. Jasza ma w dupie teamfighty i splituje topa (gra ap carry)
  10. Nikos wkurwia się że cały enemy team go focusuje (gra 1/6 Yasuo)
  11. he he bomba
  12. Enemy team śmieje się z 2 mln masterii na atroxie Gustawa twierdzząc że jest chujowy (ma 1/10/10)
  13. Jasza dostaje topa i płacze jak bardzo zjebana jest meta
  14. Gustaw rodzi, top truchleje (Bel'Veth moment)
  15. enemy invaduje nas na starcie, połowa drużyny ma to w dupie
  16. Apel szkolny drużyny przeciwnej na bocie (nasz team ma to w dupie)
  17. Seba spuszcza się do wyglądu Janny/Soraki
  18. dostajemy stompa do 20 minuty i rozpoczynamy obronę częstochowy
  19. Jaca i Gustaw kłócą się o bolid na atroxie
  20. Jebać UPC
  21. Weronika pickuje Teemo (Jasza dostaje szału)
  22. Zjebałem weapon order
  23. Seba stawia randomowego warda i ginie
  24. Jasza poucza ludzi jak chasować atroxem
  25. Tefer mówi że jest najlepszą akali na kanale (nie trafił W i spalił Rke na lulu z 8%hp)
  26. Botlane jest w szoku że w 3 minucie gankuje ich nunu (call padł jeszcze przed meczem)
  27. 1/12 powerspike
  28. Seba szykuje idealną zagrywkę (flash w ścianę, point and click stun w miniona i frag dla enemy dravena na 500 stacków pasywy)
  29. Smok za 30s, jungler splituje topa (zaraz zginie)
  30. kys
  31. mija 15 minuta Seba na supporcie znika z likii (adc płacze że ginie)
  32. Nikos płacze bo nerfią Aphe (miał 44% wr)
  33. Nie można skończyć na porażce (10 lose streak)
  34. Toplane nie schodzi na Grubsy (przegrałoby linię)
  35. Free!
  36. Nikos napierdala pięścią w stół (jg diff, polak sup w enemy)
  37. Testowanie bolidu (totalnie działa w korei)
  38. Seba znajduje nowe ulubione słowo (będzie je powtarzał cały dzień)
  39. Nikos gra na supporcie (dostał adc i ma 0/6/25)
  40. Seba wpada w szał widząc lulu na supporcie w enemy
  41. Queba czaruje na Yasuo
  42. Seba wkurwia się że nikt nie podnosi latarni (adc wolał odflashować)
  43. Emil/Damian trzymają nam grę
  44. Jasza płacze że na autofillu nie dostaje topa
  45. Counterpick topa (zrobienie 0/12 w 15 minut)
  46. Damian wyzywa enemy toplanera od debili (dotnkął creepa i zjebał freeza)
  47. Emil wkurwia się że dostaje 8go ganka w 5 minucie (nasz jg robił grompa i obserwuje z bezpiecznej odległości)
  48. invade zakończony totalnym wpierdolem (warto)
  49. Autofill tak chciał (Gustaw zabrał jg, Jaca wypłakał topa, Nikos wykopany na ADC)
  50. Kradną nam objective (enemy jg nawet nie było blisko)
  51. Honoryk (Xerath support) pomaga w farmienu :)