(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
Nikos wkurwia się na design postaci (niezależnie na kogo gra)
Seba znajduje nowe ulubione słowo (będzie je powtarzał cały dzień)
Nikos gra na supporcie (dostał adc i ma 0/6/25)
ja już lecę (wszyscy wychodzą)
Cała drużyna próbuje uśpić pijanego starego (ktoś nafeedował nasusa)
Chłopaki nie bijmy się - drużyna wywala się w ciągu 30 sekund
To jest noob-bait
Seba szykuje idealną zagrywkę (flash w ścianę, point and click stun w miniona i frag dla enemy dravena na 500 stacków pasywy)
Żadna linia nie ma prio
Kurwa wziąłem złe runy
Potrzeba piątego
kys
Kradną nam objective (enemy jg nawet nie było blisko)
Easy win, nigdy nie było tak łatwo (wygraliśmy z dupy po dostawaniu wpierdolu przez cały mecz)
Emil wkurwia się że dostaje 8go ganka w 5 minucie (nasz jg robił grompa i obserwuje z bezpiecznej odległości)
1/12 powerspike
Gustaw rodzi, top truchleje (Bel'Veth moment)
Seba i Jaca pierdolą o samochodach
Autofill tak chciał (Gustaw zabrał jg, Jaca wypłakał topa, Nikos wykopany na ADC)
Ktoś wygrywa wycieczkę do Brazylii (nakarmiony Mordekaiser)
Emil przeprowadza zbrodnie wojenne Gragasem (humanitarne ogłuszenie karpia)
Queba czaruje na Yasuo
Honoryk (Xerath support) pomaga w farmienu :)
Nikt nie pomaga junglerowi na smoku (nadchodzi Rka Briar, Pantheona i Galio)
Weronika pickuje Teemo (Jasza dostaje szału)
Gustaw płacze że Aatrox nie ma reviva (minęła dekada)
Opening na koniec
Smok za 30s, jungler splituje topa (zaraz zginie)
Zawody w Dark Harvestach
Enemy team śmieje się z 2 mln masterii na atroxie Gustawa twierdzząc że jest chujowy (ma 1/10/10)
invade zakończony totalnym wpierdolem (warto)
Damian wyzywa enemy toplanera od debili (dotnkął creepa i zjebał freeza)
baron flip
Weronika gra na mordekaisera 2mln masterii z diamentu (jako jedyna nie przejebie)
Seba wpada w szał widząc lulu na supporcie w enemy
Jasza płacze że na autofillu nie dostaje topa
Damian kurwi na championa (grał nim w poprzedniej grze)
Nie można skończyć na porażce (10 lose streak)
mija 15 minuta Seba na supporcie znika z likii (adc płacze że ginie)
Nikos wkurwia się że cały enemy team go focusuje (gra 1/6 Yasuo)
Gustaw invaduje enemy jg (nasz top nie żyje, mid farmi pod wieżą,, bot walczy o życie)
Gustaw robi 30 minutowy rant na design (postać ma o 5 move speeda za dużo)
Counterpick topa (zrobienie 0/12 w 15 minut)
Testowanie bolidu (totalnie działa w korei)
Nikos dostaje flash r od malzy i traci poczytalność
Where opór? (gramy normala)
Smok za minutę - drużyna ginie lub idzie na drugą stronę mapy
dostajemy stompa do 20 minuty i rozpoczynamy obronę częstochowy
Bard Rka specjał
Zyskujemy ogromną przewagę w early (5 golda za kliknięcie warda)
Seba wkurwia się że nikt nie podnosi latarni (adc wolał odflashować)
Nie da się grać w to gówno
Emil dostaje adc więc Seba sabotuje mu linię (dla balansu)
"ON TAK MOŻE?!"
Szybkie loldle w queue
Seba pickuje Morganę (nie trafi żadnej klatki)
he he bomba
nasz midlane (talon) jest outroamowany przez enemy mida (veigar)
Nikos płacze bo nerfią Aphe (miał 44% wr)
Gra przegrana w champ selekcie (mieliśmy ostatnie picki)
Jasza dostaje topa i płacze jak bardzo zjebana jest meta
Gustaw oddaje first blooda (miniony jeszcze nie wyszły z bazy)
nasz mid 0/0, enemy mid 15/0
Wera i Gustaw walczą o najniższą rangę
Seba stawia randomowego warda i ginie
Seba robi wywód o losowym fakcie (ktoś rzucił żarcikiem)
Jebać UPC
Gra wygrana split pushem
Jasza poucza ludzi jak chasować atroxem
Sojusznik zabiera farmę mimo posiadania full bolidu
Wygrana +12lp, 4 porażki -30
Ktoś nie zaakceptował gry (Timeout 5 minut)
Seba pickuje nowego championa (nie przeczytał skilli)
Gustaw Damian i Jaca omawiają patch noty zamiast grać
Zjebałem weapon order
Botlane jest w szoku że w 3 minucie gankuje ich nunu (call padł jeszcze przed meczem)
Emil/Damian trzymają nam grę
Ostatni laścik (5 z kolei)
Gustaw grze mordę na przeciwnika żeby się napierdalał (enemy gra bezpiecznie albo ucieka)
Nikos kończy grę z jednocyfrowym vision scorem
Chłopaki jaki smak TFa?
Ktoś banuje championa koledze
Garen w krzaku Emil
Aramki na odstresowanie
Nikt nie ma grieviousów (Enemy vlad, swain, fiddle, briar)
enemy invaduje nas na starcie, połowa drużyny ma to w dupie
Nikos napierdala pięścią w stół (jg diff, polak sup w enemy)
Seba spuszcza się do wyglądu Janny/Soraki
Ej co z turniejem?
Jasza ma w dupie teamfighty i splituje topa (gra ap carry)
Tefer mówi że jest najlepszą akali na kanale (nie trafił W i spalił Rke na lulu z 8%hp)
Czemu ja mam szutdowna (0/2, 100csów w 30 minucie)
Jungler nie kupił itemu startowego
Nikos stawia pierwszego warda w 20 minucie
Bot wpada w szał (dostaje 4 diva)
Toplane nie schodzi na Grubsy (przegrałoby linię)
Wojna o last picka w lobby
To było worth (botlane wypierdala się 0 raz za canonka)
Jasza narzeka na interaktywny matchup na topie (counterpickował)
Apel szkolny drużyny przeciwnej na bocie (nasz team ma to w dupie)
Seba spuszcza się jakim jest świetnym supportem (zintował 3 gry, ale a teraz popatrzył na mida przez 30 sekund)
Przyafczę trochę golda w bazie (brakuje tylko 200)