ktoś ma streak 100 killi ktoś narzeka na otrzymanie warna tnt nie działa opóźniony start edycji "oni tu nic nowego nie dodali" +5 osób z adm na serwerze antyelytra nie działa zaspamiony czat przez 1 osobę ktoś robi masowy opening "od kiedy jest nowa eda?" mateulusz bez vanisha "sprzedam epicki klucz" gracz z 400- elo "...wbijaj vc bo akcja jest" LJayPL na serwerze crash serwera narzekanie na rzekomy upadek serwera "kiedy sprawdzicie mi ticketa?" rozmowy o polityce narzekanie na wyłączone bedwarsy "szukam gildii" kolejka do wejścia na tryb gracz z 1400+ elo narzekanie na reset mapy w konkretnej chwili narzekanie na lagi ktoś ma streak 100 killi ktoś narzeka na otrzymanie warna tnt nie działa opóźniony start edycji "oni tu nic nowego nie dodali" +5 osób z adm na serwerze antyelytra nie działa zaspamiony czat przez 1 osobę ktoś robi masowy opening "od kiedy jest nowa eda?" mateulusz bez vanisha "sprzedam epicki klucz" gracz z 400- elo "...wbijaj vc bo akcja jest" LJayPL na serwerze crash serwera narzekanie na rzekomy upadek serwera "kiedy sprawdzicie mi ticketa?" rozmowy o polityce narzekanie na wyłączone bedwarsy "szukam gildii" kolejka do wejścia na tryb gracz z 1400+ elo narzekanie na reset mapy w konkretnej chwili narzekanie na lagi
(Print) Use this randomly generated list as your call list when playing the game. There is no need to say the BINGO column name. Place some kind of mark (like an X, a checkmark, a dot, tally mark, etc) on each cell as you announce it, to keep track. You can also cut out each item, place them in a bag and pull words from the bag.
ktoś ma streak 100 killi
ktoś narzeka na otrzymanie warna
tnt nie działa
opóźniony start edycji
"oni tu nic nowego nie dodali"
+5 osób z adm na serwerze
antyelytra nie działa
zaspamiony czat przez 1 osobę
ktoś robi masowy opening
"od kiedy jest nowa eda?"
mateulusz bez vanisha
"sprzedam epicki klucz"
gracz z 400- elo
"...wbijaj
vc bo akcja jest"
LJayPL na serwerze
crash serwera
narzekanie na rzekomy upadek serwera
"kiedy sprawdzicie mi ticketa?"
rozmowy o polityce
narzekanie na wyłączone bedwarsy
"szukam gildii"
kolejka do wejścia na tryb
gracz z 1400+ elo
narzekanie na reset mapy w konkretnej chwili
narzekanie na lagi