Sędziowskie bingo

Sędziowskie bingo Card
Preview

This bingo card has 36 words: Mecz ligowy we wtorek, Spóźnienie zespołu o min. 30 minut, Mecz z zamiany, Podwójna w Głogowie, Podwójna w Kudowie, Set na przewagi z osiągnięciem 30 pkt (w tie-breaku 20 pkt), Spóźnienie się na mecz min. 15 minut, Otrzymanie obsady na mniej niż 48h przed rozpoczęciem, Obsada z Jacyną, Wyjazd samemu na obsadę powyżej 40 km, Sędziowanie meczu Zofii Jagody <3, Obsada z giełdy i mecz ligowy tego samego dnia, Mecz ligowy w piątek, Trzykrotna zmiana obsady w systemie, Mecz ligowy w środę, Obsada z Brygadą RR, Początek meczu ligowego w dzień roboczy nie później niż 15:00, Podwójna obsada seniorska wojewódzka, Co najmniej dwa tie-breaki (mecze do 3 wygr.) jednego dnia, Meczu ligowy w czwartek, Min. kara za zachowanie lub opóźnianie gry, Podwójna łączona >50 km, Turniej młodzika/czki z kompletem tie-breaków, Obsada z Kaczorem, Drużyna przegrana zdobywa więcej małych punktów niż zwycięzca, Potrójna obsada, W meczu do 3 wygr. zespół zdobywa mniej niż 25 pkt, Turniej młodzika/czki poniżej 3 godzin, Mecz ligowy w poniedziałek, Podwójna obsada w dzień roboczy, Podwójna obsada płacona gotówką, Poczwórna obsada, Podwójna obsada na turniej młodzika/czki, Obsada z ZZ Top lub Wujkami, Suma dojazdów w jeden weekend > 400 km and Sędziowanie z Zofią Jagodą <3.