Ligolego

Ligolego Bingo Card
Preview

This bingo card has a free space and 24 words: Kda 5.0, clear jungli w mniej niż 3:20, Pierwsza krew, Użycie gho gath w, Przetrwanie ganku bez pomocy junglera, Pierwsza wieża, Jako jungler, zdobycie 2 smoków, Zniszczenie inhibitora, Najwięcej zabójstw w meczu, Wygranie meczu z maks 1 śmiercią, zbanowanie darius/garen, 2+ honoru, Wygrać mecz postacią z jungli grając na innej lini, Zdobycie barona, Posiadanie 4000+ golda, Mecz poniżej 25 minut, Zabicie kogoś mając mniej niż 10% hp, Schizofremik w teamie, Zabicie przeciwnika pod jego wieżą, Zabicie junglera w jego dżungli, Drużyna przeciwna się poddała, Triple kill, 3 kille jako yuumi and Mecz 40+ minut.

More like this:

Sędziowskie bingo | lol | Tottenham vs Notts | Tottenham vs Notts | Bingo z Rysiem